Facebook Piezvanīt mums

DZĪVOKĻI

3-istabu dzīvoklis, Pļavnieku iela 9, Pļavnieki, Rīgā 

Tiek pārdots plašs, silts un gaišs 3-istabu dzīvoklis ar diviem balkoniem 9-stāvu jaunajā projekta mājā. Dzīvoklis atrodas mājas 5. stāvā. Dzīvoklis tiek pārdots ar mēbelēm un tehniku, ir virtuve ar elektrisko plīti, cepeškrāsni, gaisa nosūcēju un trauku mazgājamo mašīnu, kā arī ledusskapis un veļas mašīna. Individuālie apkures skaitītāji. Mājai ir plaša kāpņu telpa un 2 lielie lifti. Diennakts apsardze - dežurants. Dzīvoklim līdzi iet stāvvieta stāvlaukumā pie ieejas mājā. Ļoti laba atrašanās vieta – blakus liela Maxima, bērnu dārzi, skolas un sabiedriskā transporta pieturas. Gandrīz labākais jaunais projekts Pļavniekos, ir uzcelts 2005. gadā, pirms buma, ļoti kvalitatīvi. Bez tam, ēka ļoti veiksmīgi ievietota - ar lielu attālumu no blakus esošām ēkām, ir savs maziņš skvēriņš un bērnu laukums. Zeme ir īpašumā.
EUR 110 000
 • #3ist
 • #Pļavnieki
 • #Rīga

2-istabu dzīvoklis,

Vaidavas iela 15, Purvciems, Rīgā

Tiek pārdots kopts, silts un gaišs dzīvoklis Purvciema centrā. Dzīvoklis ir pilnībā izremontēts - dzelzs durvis, stikla pakešu logi, izlīdzinātas sienas, jauna santehnika. Logi iziet uz abām mājas pusēm.
Tīra izremontēta kāpņu telpa, namrunis. Klusi un pieklājīgi kaimiņi. Pie mājas ir autostāvvietas dzīvokļu īpašniekiem.
Labi attīstīta infrastruktūra. Pie mājas ir viss nepieciešamais komfortablai dzīvei - sabiedriskā transporta pieturas, veikali Rimi un Maxima, skola, bērnu dārzi.

EUR 52 000

4-istabu dzīvoklis, Hipokrata iela, Mežciems, Rīgā 

Omulīgs un plašs 4-istabu dzīvoklis ar divām lodžijām. 9-stāvu lietuviešu projekta mājā. Dzīvoklis atrodas mājas 5. stāvā. Dzīvokļa platība: 76 kv.m. Ļoti gaišā, jo logi ir virzīti uz abām mājas pusēm, pagalmā vienmēr klusi un mierīgi, draudzīgie kaimiņi. Bez pārplānojumiem, visi dokumenti kārtībā. Ļoti attīstītā infrastruktūra, dažu minūšu gājienā ir lielveikali, divi bērnu dārzi, divas skolas, stadions. Netālu atrodas skaists Biķernieku mežs un 3 ezeri ar atpūtas zonām. Cena runājamā pie tikšanas.
EUR 64 900
 • #4ist
 • #Mežciems
 • #Rīga

1-istabu dzīvoklis

A. Dombrovska iela 43, Vecmīlgrāvis, Rīga

Tiek pārdots ļoti omulīgs 1-istabu dzīvoklis ar izolētām istabām 602. serijas 9 stāvu mājā. Dzīvoklis atrodas mājas 6. stāvā. Dzīvokļa platība: 33 kv.m. Zeme zem mājas ir īpašumā. 
Dzīvoklis ir silts un gaišs, nav stūra, labā dzīvojamā stāvoklī - stikla pakešu logi, jaunie radiatori, dzelzs durvis, jauna santehinka.
Logi vērsti uz klusu pagalmu. Tīra, izremontēta kāpņu telpa, domofons.Teicama infrastruktūra:  blakus veikali Rimi un Maxima, bērnu darzi un skolas.

EUR 29 000
 • #1ist
 • #Vecmīlgrāvis
 • #Rīga

2-istabu dzīvoklis,Brivibas ielā 148, Centrs, Rīga

Tiek pārdots ērts, gaišs 2-istabu dzīvoklis 5-stāvu pirmskara ķieģeļu mājā. Dzīvoklis atrodas mājas 1. stāvā. Dzīvokļa platība: 50 kv.m.  Bija veikts kapitālais remonts, šobrīd dzīvoklis ir ļoti labā stāvoklī. Istabas izolētās, tualete un vannas istaba - atsevišķi, ērts plānojums, ir ierīkotā virtuve. Logi vērsti uz lielu, gaišu pagalmu. Izcils izvietojums, gandrīz pašā Rīgas centrā. Dzīvoklis ir atbrīvots, nav nekādu apgrūtinājumu vai parādu. Māju apsaimnieko RNP, neliela apsaimniekošanas maksa. ss.comLabi attīstītā infrastruktūra. Dīvoklis bez parādiem, nav ieķilāts. Dzīvoklis ir piemērots kā pērsonīga dzīvesvieta, kā arī labs investīciju objekts.

EUR 60 000
 • #2ist
 • #Centrs
 • #Rīga

1-istābu dzīvoklis,

Baznīcas ielā 8, Jaunolaine, Olaines novads.

Pārdodas remontēts, gaišs un ļoti silts 1-istabu dzīvoklis (25 kv.m. platībā) 5-stāvu Hruščova laika projekta ķieģeļu mājā. Dzīvoklis atrodas mājas 1. stāvā. Pilnībā gatavs dzīvošanai. Cenā iekļautas jaunas mēbeles, sadzīves tehnika un iebūvēta virtuve. Uzstādītas stikla paketes un jaunie radiatori. Logi vērsti uz pagalmu, klusa un mierīga vieta. Ļoti zemie komunālie maksājumi. Zeme īpašumā. Ir pieejama autostāvvieta. Lieliskā atrašanas vieta. Netālu no mājas ir veikals, blakus ir skola, bērnu dārzs, sabiedriskā transporta pietura un visa nepieciešamā infrastruktūra. Ir mežs. Līdz Rīgai 15 km.

EUR 22 000
 • #1ist
 • #Jaunolaine
 • #Olaines nov.

SAZINĀTIES AR MUMS

NOSPIEDIET ŠEIT