Facebook Piezvanīt mums

DZĪVOKĻI

3-istabu dzīvoklis, Pļavnieku iela 9, Pļavnieki, Rīgā 

Tiek pārdots plašs, silts un gaišs 3-istabu dzīvoklis ar diviem balkoniem 9-stāvu jaunajā projekta mājā. Dzīvoklis atrodas mājas 5. stāvā. Dzīvoklis tiek pārdots ar mēbelēm un tehniku, ir virtuve ar elektrisko plīti, cepeškrāsni, gaisa nosūcēju un trauku mazgājamo mašīnu, kā arī ledusskapis un veļas mašīna. Individuālie apkures skaitītāji. Mājai ir plaša kāpņu telpa un 2 lielie lifti. Diennakts apsardze - dežurants. Dzīvoklim līdzi iet stāvvieta stāvlaukumā pie ieejas mājā. Ļoti laba atrašanās vieta – blakus liela Maxima, bērnu dārzi, skolas un sabiedriskā transporta pieturas. Gandrīz labākais jaunais projekts Pļavniekos, ir uzcelts 2005. gadā, pirms buma, ļoti kvalitatīvi. Bez tam, ēka ļoti veiksmīgi ievietota - ar lielu attālumu no blakus esošām ēkām, ir savs maziņš skvēriņš un bērnu laukums. Zeme ir īpašumā.
EUR 115 000
  • #3ist
  • #Pļavnieki
  • #Rīga

3-istabu dzīvoklis,

Viršu iela 1, Purvciems, Rīgā

Tiek pārdots plašs izremontēts 3-istabu dzīvoklis kvalitatīvi būvētā 9-stāvu ēkā 119. serija. Dzīvoklis atrodas mājas 4. stāvā. Dzīvokļa platība: 75 kv.m. Brīnišķīgs plānojums - liela halle ar viesistabu, divas guļamistabas, divas lodžijas, virtuve. Vannas istaba un tualete atsevišķi. Otrās tualetes vietā ir glabātuve un vieta veļas mašīnai. Dzīvoklis ir ļoti laba stāvoklī, var dzīvot uzreiz. Ir veikts kvalitatīvs remonts, mainīti radiatori, caurules, visa elektroinstalācija, ielikta dārga santehnika, uzstādīti kvalitatīvi stikla pakešu logi un metāla ārdurvis.
Slēgta kāpņutelpa ar čipa atslēgu. Slēgts koridors pie ieejas dzīvoklī (kopīgs diviem dzīvokļiem). Ir stāvvieta pie mājas (ar caurlaidi). Zeme daļēji īpašumā. Zemi komunālie maksājumi, apkalpo RNP. Dzīvoklim nav parādu, nav pārplānots, ir atbrīvots. Mēbeles, kuras ir redzamas bildēs, paliek dzīvoklī.
Apkārt mājai ir lieliski attīstīta infrastruktūra. Blakus ir lielveikali, skolas, bērnudārzs, poliklīnika, sabiedriskā autobusa pieturas, un viss, kas nepieciešams komfortablai dzīvei.  
EUR 90 000

2-istabu dzīvoklis,Brivibas ielā 148, Centrs, Rīga

Tiek pārdots ērts, gaišs 2-istabu dzīvoklis 6-stāvu pirmskara ķieģeļu mājā. Dzīvoklis atrodas mājas 1. stāvā. Dzīvokļa platība: 50 kv.m.  Bija veikts kapitālais remonts, šobrīd dzīvoklis ir ļoti labā stāvoklī. Istabas izolētās, tualete un vannas istaba - atsevišķi, ērts plānojums, ir ierīkotā virtuve. Logi vērsti uz lielu, gaišu pagalmu. Izcils izvietojums, gandrīz pašā Rīgas centrā. Dzīvoklis ir atbrīvots, nav nekādu apgrūtinājumu vai parādu. Māju apsaimnieko RNP, neliela apsaimniekošanas maksa. ss.comLabi attīstītā infrastruktūra. Dīvoklis bez parādiem, nav ieķilāts. Dzīvoklis ir piemērots kā pērsonīga dzīvesvieta, kā arī labs investīciju objekts.
EUR 60 000
  • #2ist
  • #Centrs
  • #Rīga

SAZINĀTIES AR MUMS

NOSPIEDIET ŠEIT