Facebook Piezvanīt mums

PAR MUMS

Mūsu moto un mērķis.

Mūsu uzņēmuma moto – „Tradīcijas attiecībās, mobilitāte biznesā”

Mums mūsu klientu un partneru uzticība un cieņa ir svarīgāka par vieglu peļņu. Saglabāt godu un cieņu ir iespējams jebkurā biznesā, nekustamā īpašuma bizness nav izņēmums. Tieši tādēļ mūsu galvenais uzdevums ir uzņemto saistību izpilde, rīkoties mūsu klienta interesēs un rūpēties, lai novērstu krāpšanas iespējas.

Mūsu moto otrā daļa nozīmē to, ka, neskatoties uz mūsu konservatīvismu attiecībās, mēs elastīgi reaģējam uz mūsu klienta vēlmēm un interesēm, uzlabojot pakalpojumu kvalitāti, papildinot un paplašinot to klāstu. Mobilitāte nozīmē arī to, ka mūsu bizness ir atvērts jaunām tehnoloģijām un inovācijām.

Mūsu mērķis ir veidot tādu uzņēmumu, kas augstā un profesionālā līmenī var nodrošināt jebkuras mūsu klienta vēlmes un jebkura plāna, kas saistīts ar nekustamiem īpašumiem, realizāciju.

Lāsiet par mūsu lojālitātes programmu

Mūsu vadība

Dmitrijs Trofimovs

Valdes loceklis.
Sertificēts nekustamā īpašuma aģents. LANIDA biedrs no 2001. g.
Darbība sertificēta no: 19.09.2001. Sertifikāta numurs: A-034.
Sertifikāts derīgs līdz: 03.02.2011. - 02.02.2023.
Darbība sertificēta no: 19.09.2001. 
Nekustamā īpašuma nozarē dorbojas no 1992 gada. SIA Ritters vadītājs kopš 1993. gada. Ir rieltera un attīstītāja pieredze, kā arī komercplatības pārvaldnieka un nāmu apsaimniekotāja pieredze. Ir būvniecības un juridiskā izglītība, kā arī liela pieredze sabiedriskajā darbā.
No 2005. līdz 2009. gadam ir bijis Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Padomes loceklis un viceprezidents. Piedalījas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Kultūras Ministrijas, Latvijas bankas un Rīgas Domes darba grupās un konsultatīvajās padomēs. No 2014. gada ir Kultūras Ministrijas Mazākumtautību nevalstisko organizāciju pārstāvju konsultatīvās komitejas loceklis un Kultūras Ministrijas Latvijas Republikas Simtgades Radošās padomes loceklis.

No 2008. gada pārstāv

Filipīnu republiku Latvijā

kā goda konsuls.


SAZINĀTIES AR MUMS

NOSPIEDIET ŠEIT