Facebook Piezvanīt mums

ZEME

Zemes gabals, Saules ielā 12, Garciems, Carnikavas nov.


Pārdodas zeme ekskluzivajā, intensīvi attīstošajā vietā.
Pareizas formas zemes gabals, gatavs mājas būvei. Komunikācijas atrodas blakus zemes gabalam, ir jau apmaksātā iespēja pieslegties pie ūdens un kanalizācijas, saņemtie tehniskie nosacījumi gāzes un elektrības pieslegšanai (mazāk par 2000 eiro).
Zemes gabals ir sauss, ir dažie lielie koki pa perimetru. Atrodas prīvātmāju rajonā, visi zemesgabali apkārt ir apbūvēti. Līdz plūdmalei – 800 m, līdz vilcienam – 1 km. Asfaltēts ceļš gandrīz līdz zemes gabalam. Mežs apkārt – dabas parks “Piejūra”.
Līdz Rīgas robežai – 7 km, līdz Rīgas centram – 22 km, līdz Carnikāvai – 7 km.

EUR 72 000
  • #Garciems
  • #Carnikavas nov.

Zemes gabals, Vēju ielā 1, Saulkrasti, Saulkrastu nov.

Ekskluzīvs zemes gabals jūras krastā, piemērots mājas būvniecībai.
Zemes gabala platība: 5 391 kv.m.
No zemes gabala ir brinišķīgs skats uz jūru.
Apkārt ir daudz zaļumu, mežs un svaigs jūras gaiss.
Uz zemes gabala ir elektrība.
Blakus, pa zemes gabala perimetru nav nevienas mājas, tūvākie kaimiņi ir 100 m attālumā. Pie zemes gabala pienāk ceļš.
Lieliskā vieta mājas būvēšanai aktīvi attistījušā, perspektīvajā rajonā.
Ideāls investīciju objekts.

EUR 115 000
  • #Saulkrasti
  • #Saulkrastu nov.

Zemes gabals, Duņiši, Siguļi, Carnikavas nov.

Pārdodam zemes gabalu 7,23 ha platībā Dzirnezera krastā, ainaviskā un klusā vietā. Šobrīd zemes gabals ir izmantots kā atpūtas zona un kempings. Ierīkotas autostāvvietas, tajā skaitā auto treileriem. Teritorija ir apžogota, viss ir elektrificēts, komunikācijas ir vietējas. Ir sava pludmale ar glābēja torni. Zemes gabals robežojas ar šoseju Via Baltica. Zemes gabalu var iegādāties kā veselu gabalu, kā arī tas pusi (3,6165 ha platībā). Izskatīsim visus piedāvājumus. Zemes robežu plānu nosūtīsim pēc pieprasījuma. Ir atļauja apbūvēt zemes gabalu ar dzīvojamām mājam.

EUR 800 000
  • #Siguļi
  • #Carnikavas nov.

Auslejas, Saulkrastu l.t., Saulkrastu nov.

Liels, 1,36 ha, zemes gabals attīstītajā kooperatīvā Ķīšupe-2, asfaltēts piebraucamais ceļš, ir elektrība un izziņa par zemes pielietošanu. Zeme ir piemērota mājas būvēšanai, kā arī dalīšanai uz dažiem zemes gabaliem.  Līdz jūrai 3 kilometri, 5 minūšu braucienā ir visa nepieciešamā infrastruktūra: lielveikali (Rimi, Elvi), būvmateriālu veikali, benzīntanki, aptieka, restorāni, dzelzceļa stacija.Lieliskā transportu satiksme, 1 kilometra attālumā ir izbraucamais ceļš uz trasi, kā arī no kooperatīva ir iespējams pa taisno izbraukt vai aiziet līdz dzelzceļa stacijas, veikaliem, jūrai.

EUR 29 900
  • #Saulkrasti
  • #Saulkrastu nov.

SAZINĀTIES AR MUMS

NOSPIEDIET ŠEIT