DIVISTABU DZĪVOKLIS 
TĒRBATAS IELA 38, RĪGĀ

CENA: 150 000 EUR

PLĀTĪBA: 58 KV.M., 5 STĀVS.

Moderns, stilīgs dzīvoklis pilnībā atjaunotā 1914. gadā celtā ķieģeļu jūgendstila ēkā! Dzīvoklis atrodas ēkas pagalmā, pasargāts no ielas trokšņiem un labi izgaismots ar saules gaismu. No logiem pavērās skats uz Rīgas jumtiem un namiem, kā arī uz Jaunā Rīgas teātra ēku, bet franču balkons ļauj baudīt vasaras vakarus. Dzīvoklī ir 3m augsti griesti, parketa grīda, koka pakešu logi. 

Dzīvokļa plānojums: 
+ mājīga viesistaba, apvienota ar virtuves zonu,
+ atsevišķa plaša guļamistaba, 
+ skaista vannas istaba ar dušas kabīni,
+ priekšnams ar iebūvētu drēbju skapi. 
Papildus ērtība ir liela atsevišķa noliktava sausā apsildāmā pagrabstāvā (7 kv.m). 

Turklāt mājai ir atsevišķa koplietošanas telpa velosipēdu glabāšanai. Mājā ir videonovērošanas sistēma un diennakts uzrauds, kas nodrošina drošību, tīrību un kārtību mājā. Ieeja mājā ir iespējama tikai caur galveno ieeju, kur 24 /7 ir uzraugs, kāpņu telpas slēgtas ar kodu slēdzenēm. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. 

Dzīvokļa stāvoklis ļauj nekavējoties pieņemt jaunu īpašnieku. Dzīvokļa platība, atrašanās vieta, izskats ir ļoti interesants tiem, kas vēlas īrēt dzīvokli pilsētas centrā, tāpēc dzīvoklis var nest stabilus ienākumus daudzus gadus. Dzīvoklis ir atsevišķs dzīvokļa īpašums un nav ieķīlāts.