Facebook Piezvanīt mums

TRĪSISTABU DZĪVOKLIS 
KOMLEKSĀ "SUN RE.PUBLIC", SAULKRASTI

CENA: 175 000 EUR
PLĀTĪBA: 123.10 KV.M., 3 STĀVS.

Piedāvājam skaistu dzīvokli ar dizaineru remontu 2010. gadā celtā mājā unikālajā dzīvojamajā kompleksā “Sun Re.public” pašā Rīgas jūras līča krastā. Dzīvoklī neviens nav dzīvojis, ir nepieciešami pabeigt daži sīkumi , bet kopumā dzīvokļa stāvoklis ļauj ievākties gandrīz uzreiz.

Dzīvoklim ir pārdomāts plānojums: viesistaba (57 kv.m), apvienota ar virtuves zonu un savienota ar lielu terasi ar skatu uz plašo dzīvojamā kompleksa iekšējo telpu, divas guļamistabas (19 un 14 kv.m.), ar izejām uz lielu lodžiju no otras puses, vannas istaba (8 kv.m), priekštelpa. Dzīvokļa apdarē izmantoti dārgi, kvalitatīvi materiāli. Mājā ir diennakts apsardze, pazemes autostāvvieta, videonovērošana.

Dzīvojamais komplekss “Sun Re.public” atrodas Saulkrastos, Rīgas jūras līča krastā, netālu no Ķīšupes ietekas, kompleksā ir trenažieru zāle, spa, bērnu rotaļu laukums, augstuma izmaiņas un ainavu dizains rada unikālu mini rezervāta atmosfēra. Blakus atrodas infrastruktūras objekti - veikali, kafejnīcas, restorāni, vasaras estrāde, skola un bērnudārzs, medicīnas iestādes, sporta zāles un tenisa korti. Saulkrastu dzelzceļa stacija atrodas 1 kilometra attālumā no mājas, kursē autobuss no Rīgas - pietura 140 metru attālumā, tuvākais veikals 550 metru attālumā, pilsētas slimnīca 350 metru attālumā.

Izskatīsim arī piedāvājumus īrēt dzīvokli.